در مجالس دانش آموزی مسجدسلیمان دانش آموزان مستعد و توانمندی هستند که در آینده می توانند در عرصه های مختلف نقش آفرینی کنند

در مجالس دانش آموزی مسجدسلیمان دانش آموزان مستعد و توانمندی هستند که در آینده می توانند در عرصه های مختلف نقش آفرینی کنند

 

به گزارش پارسوماش خبر، سهراب مظفری بابادی رئیس سازمان دانش آموزی مسجدسلیمان که نظارت مجالس دانش آموزی شهرستان را بر عهده دارد و پیش ثبت نام خود را در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی انجام داده است به خبرگزاری ما گفت:

مجالس دانش آموزی منتخبان شوراهای دانش آموزی مدارس هستند که نقش بسیار مهمی در آینده توسعه کشور دارند.
و‌افزود: مجلس دانش آموزی تمرین عملی برای پیشبرد اصول و معیارهای مردم سالاری دینی است. که دانش آموزان با تقویت روحیه خودباوری و مشارکت جوبی با مقوله های؛ اجتماعی، سیاسی، مدیریتی و اقتصادی آشنا می شوند تا با مسئولیت پذیری اصول اداره جامعه را فرا بگیرند.

مظفری بابادی در ادامه افزود: در مجالس دانش آموزی مسجدسلیمان دانش آموزان مستعد و توانمندی هستند که در آینده می توانند در عرصه های مختلف نقش آفرینی کنند.

رئیس سازمان دانش آموزی مسجدسلیمان در پایان: از پیمان مولایی سرپرست فرمانداری که این فرصت را دادند تا رئیس مجلس دانش آموزی پسران مسجدسلیمان برای اولین بار در جلسه‌ شورای اداری شهرستان حضور یابد و مشکلات جامعه دانش آموزی و مدارس را عنوان کند سپاسگزاری کرد.

درباره نویسنده

279مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق این سایت برای © 2024 پارسوماش خبر. محفوظ است.
Спроектований : Амін Кашані Біргані